Padavine

Glavne meteorološke stanice 01.04.2020

Stanica  Padavine  Sneg  Novi sneg  Sliv  Opština
 Podaci ažurirani:  2020-04-01T12:13:01+02:00
 Padavine mm za 24 časa, sneg u cm
 Podaci se odnose na period 24 časa 07:00 (06:00 UTC) prethodnog dana, do 07:00 (06:00 UTC) danas
 Podaci se ažuriraju u 09:14 po lokalnom vremenu
 Kliknite na naziv stanice za grafički prikaz
 Banatski Karlovac        Dunav  Alibunar
 Beograd-Vračar        Sava  Beograd-Savski Venac
 Crni Vrh  3.7  27  15  Timok  Bor
 Ćuprija  3.7  2  2  Velika Morava  Ćuprija
 Dimitrovgrad  8.4  8  8  Nišava  Dimitrovgrad
 Kikinda        Tisa  Kikinda
 Kopaonik  4.7  59  5  Ibar  Raška
 Kragujevac  1.2  1  1  Velika Morava  Kragujevac
 Kraljevo  4.9  8  8  Ibar  Kraljevo
 Kruševac  6.4  12  12  Zapadna Morava  Kruševac
 Kuršumlija  3.6  4  4  Toplica  Kuršumlija
 Leskovac  6.6  8  8  Južna Morava  Leskovac
 Loznica  0.2      Drina  Loznica
 Negotin  13.2  8  6  Dunav  Negotin
 Niš  2.4  4  4  Nišava  Niš
 Palić        Tisa  Subotica
 Požega  0.3      Zapadna Morava  Požega
 Rimski Šančevi        Dunav  Novi Sad
 Sjenica  6.4  10  9  Uvac  Sjenica
 Smederevska Palanka  0.1      Jasenica  Smederevska Palanka
 Sombor        Dunav  Sombor
 Sremska Mitrovica        Sava  Sremska Mitrovica
 Valjevo        Kolubara  Valjevo
 Veliko Gradište        Dunav  Veliko Gradište
 Vranje  4.7  5  5  Južna Morava  Vranje
 Zaječar  7.9  7  5  Timok  Zaječar
 Zlatibor  5.8  9  9  Rzav  Zlatibor
 Zrenjanin        Begej  Zrenjanin


Klimatološke meteorološke stanice 01.04.2020

Stanica  Padavine  Sneg  Novi sneg  Sliv  Opština
 Podaci ažurirani:  2020-04-01T11:54:01+02:00
 Padavine mm za 24 časa, sneg u cm
 Podaci se odnose na period 24 časa 07:00 (06:00 UTC) prethodnog dana, do 07:00 (06:00 UTC) danas
 Podaci se ažuriraju u 09:14 po lokalnom vremenu
 Crnča  0.5      Drina  Ljubovija
 Kaona  8.8  5  5  Ibar  Kraljevo
 Jošanička Banja  2.9  3  3  Ibar  Raška
 Babušnica  3.3  5  5  Južna Morava  Babušnica
 Predajane  7.2  13  13  Južna Morava  Leskovac
 RC Kukavica  9.5  96  12  Južna Morava  Leskovac
 RC Bukulja  0.2      Kubršnica  Aranđelovac
 Karajukića Bunari  4.5  9  8  Lim  Sjenica
 RC Petrovac  0.2      Mlava  Petrovac na Mlavi
 RC Niš  4.8  7  7  Nišava  Niš-Pantelej
 Pirot  5.1  7  7  Nišava  Pirot
 Knjaževac  4.0  3  3  Timok  Knjaževac
 Minićevo  4.3  5  5  Timok  Knjaževac
 Sikole  12.3  12  12  Timok  Negotin
 Blaževo  5.7  10  10  Toplica  Brus
 RC Sjenica  8.0  10  10  Uvac  Sjenica
 Bunar  4.6  5  5  Velika Morava  Jagodina
 Jagodina  4.3      Velika Morava  Jagodina
 Čumić  0.4      Velika Morava  Kragujevac
 RC Bešnjaja  3.9  5  5  Velika Morava  Kragujevac
 Drenovac  3.5  5  5  Velika Morava  Paraćin
 Ratković  4.0  4  4  Velika Morava  Rekovac
 Rekovac  4.5  6  6  Velika Morava  Rekovac
 Vojska  2.0  1  1  Velika Morava  Svilajnac
 RC Kruševac  6.7  5  5  Zapadna Morava  Kruševac
 Veliki Jastrebac-Buci  9.4  20  20  Zapadna Morava  Kruševac
 RC Užice  2.7  3  3  Zapadna Morava  Užice


Padavinske meteorološke stanice 01.04.2020

Stanica  Padavine  Sneg  Novi sneg  Sliv  Opština
 Podaci ažurirani:  2020-04-01T11:54:01+02:00
 Padavine mm za 24 časa, sneg u cm
 Podaci se odnose na period 24 časa 07:00 (06:00 UTC) prethodnog dana, do 07:00 (06:00 UTC) danas
 Podaci se ažuriraju u 09:14 po lokalnom vremenu
 Donja Ljubata  1.8  1  1  Dragovištica  Bosilegrad
 Donje Tlamino  3.5  2  2  Dragovištica  Bosilegrad
 Jagodići  1.0      Drina  Bajina Bašta
 Šljivovica  3.2  5  5  Drina  Čajetina
 Gornja Trešnjica  4.4  4  4  Drina  Ljubovija
 Donja Borina  0.4      Drina  Mali Zvornik
 Miroč  22.5  15  15  Dunav  Majdanpek
 Rudna Glava  2.8  2  2  Dunav  Majdanpek
 Plavna  10.8  7  7  Dunav  Negotin
 Prahovo  10.0  5  5  Dunav  Negotin
 Vrmbaje  3.0  10  10  Ibar  Ivanjica
 Studenica  2.5  3  3  Ibar  Kraljevo
 Ušće  2.9  2  2  Ibar  Kraljevo
 Ribarići  3.5  6  6  Ibar  Tutin
 Dvorska  1.0      Jadar  Krupanj
 Klisura  8.1  8  8  Jerma  Surdulica
 Glogovica  2.5  4  4  Južna Morava  Aleksinac
 Gredetin  3.5  4  4  Južna Morava  Aleksinac
 Mozgovo  3.6  2  2  Južna Morava  Aleksinac
 Porodin  7.8  8  8  Južna Morava  Aleksinac
 Rsovac  3.2  2  2  Južna Morava  Aleksinac
 Vrćenovica  3.8  3  3  Južna Morava  Aleksinac
 Rujište  10.3  9  9  Južna Morava  Boljevac
 Bogojevce  3.1  3  3  Južna Morava  Leskovac
 Velika Grabovnica  6.8  7  7  Južna Morava  Leskovac
 Balajnac  3.8  1  1  Južna Morava  Merošina
 Čitluk  4.0  5  5  Južna Morava  Soko Banja
 Jezero  3.5  4  4  Južna Morava  Soko Banja
 Šarbanovac  5.0  10  10  Južna Morava  Soko Banja
 Mrtvica  6.0  7  7  Južna Morava  Vladičin Han
 Osečenica  0.2      Kolubara  Mionica
 Nova Varoš  9.2  12  11  Lim  Nova Varoš
 Brodarevo  4.8  4  4  Lim  Prijepolje
 Jošanica  1.5  1  1  Mlava  Žagubica
 Vitanovac  8.1  10  10  Nišava  Bela Palanka
 Ravna Dubrava  9.0  15  15  Nišava  Gadzin han
 Brenica  3.5      Nišava  Niš
 Čamurlija  0.5      Nišava  Niš
 Vlaole  7.9  9  9  Pek  Majdanpek
 Vranovina  2.2  3  3  Raška  Novi Pazar
 Melaje  3.8  7  7  Raška  Tutin
 Reževiće  2.2  7  6  Raška  Tutin
 Bjeluša  8.4  11  11  Rzav  Arilje
 Ljubiš  8.5  10  10  Rzav  Čajetina
 Podgorac  9.8  6  6  Timok  Boljevac
 Zlot  3.1  10  10  Timok  Bor
 Beli Potok  1.5  3  3  Timok  Knjaževac
 Donja Kamenica  4.0  4  4  Timok  Knjaževac
 Manjinac  8.0  4  4  Timok  Knjaževac
 Ošljane  5.7  6  6  Timok  Knjaževac
 Papratna G.Kamen  3.5  1  1  Timok  Knjaževac
 Radičevac  1.5  3  3  Timok  Knjaževac
 Vina  4.5  8  8  Timok  Knjaževac
 Brestovac  9.6  7  7  Timok  Negotin
 Popovica  12.3  11  11  Timok  Negotin
 Niševac  6.5  7  7  Timok  Svrljig
 Tijovac  7.0  6  6  Timok  Svrljig
 Gradskovo  22.0  12  12  Timok  Zaječar
 Rgotina  7.4  5  5  Timok  Zaječar
 Vratarnica  4.0  5  5  Timok  Zaječar
 Barbatovac  3.5  2  2  Toplica  Blace
 Pridvorica  2.5  3  3  Toplica  Blace
 Ivan Kula  4.0  6  6  Toplica  Kuršumlija
 Donja Bresnica  3.4  4  4  Toplica  Prokuplje
 Velika Plana  4.0  5  5  Toplica  Prokuplje
 Ponorac  5.2  12  11  Uvac  Sjenica
 Rasno  6.0  8  7  Uvac  Sjenica
 Brestovo  4.0  3  3  Velika Morava  Despotovac
 Despotovac  4.3  4  4  Velika Morava  Despotovac
 Strmosten  1.1  1  1  Velika Morava  Despotovac
 Glogovac  1.0      Velika Morava  Jagodina
 Gornje Štiplje  4.0  4  4  Velika Morava  Jagodina
 Knić  1.8  2  2  Velika Morava  Knić
 Botunje  0.8  1  1  Velika Morava  Kragujevac
 Ilićevo  1.4  1  1  Velika Morava  Kragujevac
 Krežbinac  2.3      Velika Morava  Paraćin
 Sisevac  2.1      Velika Morava  Paraćin
 Gložane  0.6  1  1  Velika Morava  Svilajnac
 Varvarin  4.2  6  6  Velika Morava  Varvarin
 Golemo Selo  3.8  3  3  Veternica  Vranje
 Donji Stupanj  5.8  10  10  Zapadna Morava  Aleksandrovac
 Pleš  3.9  12  12  Zapadna Morava  Aleksandrovac
 Vlajkovci  5.2  14  14  Zapadna Morava  Brus
 Katrga  2.1  1  1  Zapadna Morava  Čačak
 Mojsinje    1  1  Zapadna Morava  Čačak
 Bjeloperica  1.2      Zapadna Morava  Kosjerić
 Godačica  5.0  4  4  Zapadna Morava  Kraljevo
 Zakuta  2.7  3  3  Zapadna Morava  Kraljevo
 Brana Ćelije  5.6  10  10  Zapadna Morava  Kruševac
 Ribare  8.6  9  9  Zapadna Morava  Kruševac
 Đunis  4.1  12  12  Zapadna Morava  Kruševac
 Duškovci  1.2      Zapadna Morava  Požega
 Skržuti  1.5  2  2  Zapadna Morava  Užice


Srpski Ћирилица   Srpski Latinica   English English
Direktor RHMZ